Aktualności

dot lines

Kaseton podświetlany i wydruk UV na drewnie

Ciekawą realizacją dla nas było wykonanie kasetonu podświetlanego  z plexi opal o grubości 3mm. Grafika wydrukowana bezpośrednio na plexi, grubość kasetonu 60 mm. Kaseton wykonywaliśmy dla klienta jako dekoracja na stoisko targowe i wiemy, że efekt końcowy zaciekawił odwiedzających stoisko. Kaseton był podświetlany, wyposażony w przenośny zasilacz, dzięki czemu klient może wykorzystywać kaseton do różnych okazji. Jego wielkość jest również kompaktowa, więc transport nie stanowi problemu – była to jedna z wytycznych klienta.

więcej

Targi Home Design 2019

W dniach 6-7 kwietnia 2019 wzięliśmy udział w II edycji targów aranżacji wnętrz Home Design, które miały miejsce w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena w Jasionce, koło Rzeszowa. Targi Home Desing http://targihome-design.pl/  gromadzą architektów, projektantów, producentów mebli, dodatków do wnętrz, sklepy oraz firmy produkcyjno-usługowe. W tym roku również firma Signum zaprezentowała szerokiemu gronu odbiorców swoje nowoczesne rozwiązania. Zobaczcie sami, co wydarzyło się na targach !

więcej

Wykonanie i montaż tablicy informacyjnej przy wejściu do budynku Podziemnej Trasy Turystycznej w Rzeszowie

W związku z wygranym postępowaniem ofertowym i podpisaniem umowy  z Urzędem Miasta, wykonaliśmy i zamontowaliśmy tablicę informacyjną na ścianie zewnętrznej wejścia do Podziemnej Trasy Turystycznej w Rzeszowie, przy ulicy Rynek 26. Wykonanie tablicy informacyjnej związane było z realizacją projektu pn. „Rzeszowskie Piwnice – interaktywna instytucja kultury” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

więcej

Wyklejenie samochodu dostawczego folią polimerową

W czasach wszechobecnej reklamy, wyklejenie samochodów osobowych czy ciężarowych stało się codziennością. Chcąc się wyróżniać na tle konkurencji przedsiębiorcy poszukują różnych sposobów na zwrócenie uwagi klientów na swoje usługi. Wyklejenie samochodu to w wielu przypadkach jednorazowy wydatek, gwarantujący ogromny zasięg reklamy. Wyklejenia samochodu typu Sprinter podjęliśmy się ostatnim czasie – był to wydruk na folii polimerowej wraz z laminatem polimerowym. więcej