Aktualności

dot lines

Unikatowy wydruk UV na szkle

Jako specjaliści w dziedzinie szeroko pojętej reklamy, oferujemy swoim klientom obecnie bardzo popularny wydruk na szkle. Wielu klientów jest zainteresowanych tego typu wydrukami, szczególnie w pomieszczeniach typu kuchnia oraz łazienka.

Możemy pochwalić się naszą ostatnią realizacją wydruku na szkle w łazience. Wydruk wykonaliśmy na szkle 4mm, optiwhite, niehartowanym i jak można zauważyć, spektakularny efekt jest widoczny gołym okiem – wyraźna grafika, idealny montaż.

więcej

Kaseton podświetlany i wydruk UV na drewnie

Ciekawą realizacją dla nas było wykonanie kasetonu podświetlanego  z plexi opal o grubości 3mm. Grafika wydrukowana bezpośrednio na plexi, grubość kasetonu 60 mm. Kaseton wykonywaliśmy dla klienta jako dekoracja na stoisko targowe i wiemy, że efekt końcowy zaciekawił odwiedzających stoisko. Kaseton był podświetlany, wyposażony w przenośny zasilacz, dzięki czemu klient może wykorzystywać kaseton do różnych okazji. Jego wielkość jest również kompaktowa, więc transport nie stanowi problemu – była to jedna z wytycznych klienta.

więcej

Targi Home Design 2019

W dniach 6-7 kwietnia 2019 wzięliśmy udział w II edycji targów aranżacji wnętrz Home Design, które miały miejsce w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena w Jasionce, koło Rzeszowa. Targi Home Desing http://targihome-design.pl/  gromadzą architektów, projektantów, producentów mebli, dodatków do wnętrz, sklepy oraz firmy produkcyjno-usługowe. W tym roku również firma Signum zaprezentowała szerokiemu gronu odbiorców swoje nowoczesne rozwiązania. Zobaczcie sami, co wydarzyło się na targach !

więcej

Wykonanie i montaż tablicy informacyjnej przy wejściu do budynku Podziemnej Trasy Turystycznej w Rzeszowie

W związku z wygranym postępowaniem ofertowym i podpisaniem umowy  z Urzędem Miasta, wykonaliśmy i zamontowaliśmy tablicę informacyjną na ścianie zewnętrznej wejścia do Podziemnej Trasy Turystycznej w Rzeszowie, przy ulicy Rynek 26. Wykonanie tablicy informacyjnej związane było z realizacją projektu pn. „Rzeszowskie Piwnice – interaktywna instytucja kultury” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

więcej