Aktualności

dot lines

Bezpośredni druk UV na drewnie

Drewno to jeden z najstarszych surowców konstrukcyjnych, wykończeniowych czy dekoracyjnych. Druk UV bezpośrednio na drewnie to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą uzyskać oryginalny efekt na zadrukowanych powierzchniach. Wykonujemy u siebie wydruki również na frontach meblowych, sklejkach, płytach hdf, mdf, osb i innych – wszystko w zależności od tego, jaki efekt chce uzyskać klient i jakie są jego wymagania.

więcej

Oklejenie samochodu Eska Summer City

Wakacje już w pełni, a w wielu miejscowościach ruszają wakacyjne imprezy, organizowane są koncerty i eventy. Również u nas w regionie Radio Eska organizuje koncerty, objeżdżając przy tym wiele miejscowości samochodem firmowym. Okleiliśmy samochód zgodnie z projektem klienta – kolory są żywe  i wakacyjne, takie jak temat przewodni Eska Summer City.

więcej

Instalacja nowego plotera wielofunkcyjnego Elitron KOMBO TH 31.20

Rok 2018 to dla nas rok pełen nowych inwestycji w park maszynowy. Po instalacji nowej drukarki UV LED przyszła kolej na nowy ploter wielofunkcyjny. Zapowiadana instalacja plotera wielofunkcyjnego Elitron KOMBO TH 31.20 miała miejsce 11 czerwca 2018. Jest to pierwszy dwugłowicowy stół a zarazem pierwsza instalacja tej maszyny w Polsce, z czego tym bardziej jesteśmy dumni.

więcej

Bezpośredni wydruk UV na kartkach pocztowych

Branża reklamowa ma to do siebie, że pozwala ciągle się rozwijać i doskonalić swoje umiejętności, a kreatywność i pomysłowość klientów nie pozwala nam się nudzić. Tym razem dla zagranicznego klienta realizowaliśmy zamówienie na dwustronny zadruk i wycięcie kartek pocztowych, wykonanych ze sklejki.

więcej

Logo SPA Arłamów

Niebanalne i oryginalne realizacje są naszą mocną stroną. Na zlecenie Hotelu Arłamów wykonaliśmy logo SPA,  które mieści się w części Spa & Wellnes, w czterogwiazdkowym hotelu w Bieszczadach. Logo wykonaliśmy zgodnie z założeniami i wymaganiami klienta, aby jak najbardziej wpasować się w niepowtarzalny styl i luksusowy charakter hotelu. więcej