Aktualności

dot lines

Wykonanie i montaż tablicy informacyjnej przy wejściu do budynku Podziemnej Trasy Turystycznej w Rzeszowie

W związku z wygranym postępowaniem ofertowym i podpisaniem umowy  z Urzędem Miasta, wykonaliśmy i zamontowaliśmy tablicę informacyjną na ścianie zewnętrznej wejścia do Podziemnej Trasy Turystycznej w Rzeszowie, przy ulicy Rynek 26. Wykonanie tablicy informacyjnej związane było z realizacją projektu pn. „Rzeszowskie Piwnice – interaktywna instytucja kultury” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

więcej

Wyklejenie samochodu dostawczego folią polimerową

W czasach wszechobecnej reklamy, wyklejenie samochodów osobowych czy ciężarowych stało się codziennością. Chcąc się wyróżniać na tle konkurencji przedsiębiorcy poszukują różnych sposobów na zwrócenie uwagi klientów na swoje usługi. Wyklejenie samochodu to w wielu przypadkach jednorazowy wydatek, gwarantujący ogromny zasięg reklamy. Wyklejenia samochodu typu Sprinter podjęliśmy się ostatnim czasie – był to wydruk na folii polimerowej wraz z laminatem polimerowym. więcej

Bezpośredni druk UV na drewnie

Drewno to jeden z najstarszych surowców konstrukcyjnych, wykończeniowych czy dekoracyjnych. Druk UV bezpośrednio na drewnie to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą uzyskać oryginalny efekt na zadrukowanych powierzchniach. Wykonujemy u siebie wydruki również na frontach meblowych, sklejkach, płytach hdf, mdf, osb i innych – wszystko w zależności od tego, jaki efekt chce uzyskać klient i jakie są jego wymagania.

więcej

Oklejenie samochodu Eska Summer City

Wakacje już w pełni, a w wielu miejscowościach ruszają wakacyjne imprezy, organizowane są koncerty i eventy. Również u nas w regionie Radio Eska organizuje koncerty, objeżdżając przy tym wiele miejscowości samochodem firmowym. Okleiliśmy samochód zgodnie z projektem klienta – kolory są żywe  i wakacyjne, takie jak temat przewodni Eska Summer City.

więcej