Identyfikacja wizualna nowych oddziałów MULTIFARB Sp. z o.o.

12/04/17
identyfikacja wizualna nowego oddziału

W ramach wieloletniej współpracy z firmą MULTIFARB, po raz kolejny uczestniczyliśmy w pracach związanych z identyfikacją wizualną nowo otwieranych oddziałów – w Rzeszowie, Kolbuszowej i Dębicy.

W Rzeszowie zajęliśmy się zewnętrznym oznakowaniem marketu, w skład którego weszły takie elementy jak m.in. kaseton reklamowy z logo, bannery elewacyjne, szyld wzdłuż budynku czy oklejenie głównego wejścia.

W Kolbuszowej oraz Dębicy zakres naszych prac został rozszerzony o realizację identyfikacji wizualnej wnętrza budynku – wykonaliśmy między m.in. tabliczki i tablice informacyjne oraz kierunkowe. Dodatkowo w Dębicy, zapewniliśmy montaż pylonu reklamowego z dwiema, dwustronnymi reklamami.

Intensywnie wspieraliśmy także działania promocyjne firmy MULTIFARB podczas największych w Polsce Tragów Budownictwa EXPO DOM w rzeszowskiej Hali Podpromie. Zapewniliśmy kompleksową realizację stoiska reklamowego – od projektu graficznego, przez wydruk, i montaż w miejscu wydarzenia.

MULTIFARB Sp. z o.o. jest jedną z największych polskich sieci hurtowni i sklepów, która oferuje farby przemysłowe, farby dekoracyjne, materiały budowlane i wykończeniowe na terenie województwa podkarpackiego.