WYŚLIJ PLIKI

pod nagłówkiem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SIGNUM Pracownia Reklamy Spółka cywilna w celu otrzymania odpowiedzi na przesłaną wiadomość, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. 101 z 2002 r. poz. 926 ze zm.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej kierowanej do mnie przez SIGNUM Pracownia Reklamy Spółka cywilna za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej zgodnie z przepisem art. 10 ust 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 144 z 2002 r. poz. 1204).

przygotowanie do druku

Specyfikacja przesyłanych plików:

  • Akceptowane rozszerzenia plików: *.tif, *.jpg., *.pdf,
  • Pliki w formie spłaszczonej bez dodatkowych warstw
    i masek (kompresja LZW) – uniknięcie problemów z plikiem oraz poprawne odwzorowanie kolorów,

  • Kolory PANTONE przełożone na tryb CMYK. Aby uzyskać pełną głębię czerni do pełnego koloru należy wartości składowe ustawić na poziomie: C: 70% M: 70% Y: 70% K: 100%,

  • Akceptujemy tylko pliki tylko w trybie CMYK, gdyż w innych przypadkach może dojść do przekłamania lub błędnej interpretacji kolorów,

  • Pliki wysyłane na serwer należy skompresować i przesyłać w rozszerzeniach
    *.rar, *.zip

Studio i konsultacje graficzne:

Wszystkie przesłane przez Państwa materiały są sprawdzane pod względem zgodności z powyższą specyfikacją. Bierzemy pełną odpowiedzialność za efekt końcowy dlatego w przypadku zauważonych przez nas nieprawidłowości, natychmiast informujemy o nich Klienta.

Jeśli mają Państwo problem z odpowiednim przygotowaniem materiałów do druku sugerujemy zlecenie czynności naszym Specjalistom. Wszelkie dodatkowe działania mające na celu dostosowanie plików do zgodności ze specyfikacją oraz wszystkie zmiany wykonane przez nas na życzenie Klienta traktowane są jako usługa dodatkowa za odrębną opłatą.

Dodatkowo posiadamy w pełni wyposażone studio graficzne oraz zespół specjalistów, którzy na Państwa specjalne życzenie, zajmą się również kreacją oraz tworzeniem autorskich projektów.

W razie pytań nasi Specjaliści służą pomocą!

Dział Graficzny  531 792 226