Pylon w Bełchatowie

18/10/16
majster banner duży

W dniu 12 października 2016 roku w Bełchatowie zajmowaliśmy się montażem profesjonalnego pylonu reklamowego na zlecenie marketu budowlanego Majster S.A.

Pylon wykonany został w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania techniczne. Jego konstrukcja postawiona jest na jednym słupie żelbetonowym o wysokości ponad 13 metrów od ziemi, co gwarantuje doskonałą rozpoznawalność i widoczność nawet z kilku kilometrów.

Dodatkowo pylon podświetlany jest nowoczesną technologią soczewkową LED, która w odróżnieniu od tradycyjnie stosowanych metod, wyróżnia się precyzyjnym i estetycznym doświetleniem powierzchni reklamowej.

Pylon wykonany został w ramach wieloletniej współpracy w zakresie identyfikacji wizualnej z firmą Majster S.A a jego montaż poprzedzał oficjalne otwarcie oddziału w Bełchatowie.

Join the discussion One Comment

  • ThemeNectar pisze:

    Mauris dapibus ante in ligula venenatis interdum. Nunc iaculis, ligula ac egestas lacinia, libero enim mollis lorem, eget euismod tortor metus vel lorem. Sed tristique facilisis malesuada. Sed feugiat, massa sed venenatis consectetur, erat magna facilisis libero, ac porttitor sapien dolor in libero.

Leave a Reply