Zakup lasera CO2

19/12/16

W grudniu nasz Park maszynowy został wzbogacony o profesjonalny laser CO2. Intensywny wzrost nowych zamówień a tym samym wielkość produkcji spowodowała konieczność zakupu kolejnej maszyny wycinającej w ciągu ostatnich miesięcy.

Laser Senfeng SF 1390 jest powszechnie stosowany do wycinania i grawerowania zarówno materiałów twardych jak i miękkich. Doskonale radzi sobie z cięciem m.in. akrylu, MDF, sklejki, papieru, pianki, drewna, tworzyw sztucznych, skóry czy tkanin. Maszyna jest wyposażona w tubę lasera CO2 o mocy 100W i polu roboczym 1300mm na 900mm. Kompatybilna z popularnymi rozszerzeniami graficznymi .bmp, .plt, .dst, .ai, .dxf etc.

Urządzenie zapewnia łatwą, szybką i wydajną pracę, doskonale sprawdzając się przy produkcji m.in. gadżetów reklamowych, materiałów POS czy prezenterów grawerowanych.

Maszyna o tak profesjonalnej specyfikacji nie tylko wspomoże dotychczasową pracę Parku maszynowego drukarni ale również pozwoli sprostać rosnącym wymaganiom wszystkich dotychczasowych jak i nowych Klientów.

Leave a Reply